yandex

Makaleler » Blog » Replika Telefonda Kontrollü Kargo

Replika Telefonda Kontrollü Kargo

Çok eski bir firma olduğumuz için uzun zaman kontrollü bir şekilde kargolarımızı yolladık ama bi süre sonra kargo çalışanları veya nedenini bulamadığımız birileri tarafından ürünlerimiz ya içi değiştirildi yada ürünlerimiz çalınarak gerek müşterilerimiz gerekse biz mağdur durumuna düşürüldük. Bu gibi durumlarda kargo firması bize çalınan veya içi değiştirilen ürünlerin ücretini ödedi. Daha sonra kargo firmasıda baş edemeyince kontrollü kargoyu kaldırmak zorunda kaldık.

Kargo firmasıyla yeni yaptığımız anlaşmayla ödemeyi yaptıktan sonra, ürünü kargo görevlisinin yanında açıp bakmanızı istiyoruz. Taşımada kargodan kaynaklı bir sorun olursa (Örnek : Ezilme ,kırılma vb ) durumlarda tutanak tutmanızı istiyoruz ve o tutanakla bize göndermenizi istiyoruz ve size aynı gün yeni bir ürün yolluyoruz. Bizde o tutanakla ürünümüzün ücretini kargodan tahsil ediyoruz. Bu durumda ne biz, nede müşterilerimiz mağdur durumuna düşmüyor.

Zaten kargolarımızı sıkı bir şekilde hazırladığımız için kolay kolay kırılma ezilme durumu yaşanmıyor ama çok az bir ihtimalde olsa müşterilerimiz mağdur olmasın diye kargoyu teslim aldıktan sonra kargo görevlisinin yanında açmanızı istiyoruz.

Elden satış yerimiz var Güven sorunu yaşayan müşterilerimiz iş yerimize gelip test edip alabilir.

Sahibinden.com’da 2015 yılından beri kurumsal üyeliğimiz var. Güvenilir olmasaydık bunca yıldır kurumsal olarak satış yapamazdık.

Bizden alışveriş yapmış müşterilerimizin yorumlarını bu linke tıklayarak okuyabilirsiniz. ( www.dubaicep.com/yorumlar ) . Yıllardır bu sektördeyiz ve en güvenilir firmayız. En kaliteli ve en uygun fiyatla satış yapan tek firmayız. Ürünlerimizi toptan perakende fiyatına sattığımız için kar marjımızı düşük tutuyoruz, sürümden kazanıyoruz. Tüm ürünlerimiz birinci sınıftır.

Farklı firmalar kar marjlarını yüksek tutup en iyi ürünü sattıklarını söylerler ama ürünler aynı ürün, değişik bir şey yollamıyorlar. Sadece kar marjlarını yüksek tutuyorlar ve bizi karalayıp sanki onların ürünleri bizim ürünlerimizden daha kaliteli gibi gösterip yüksek fiyatla satış yapıyorlar. Buna dikkat etmenizi öneririz.

FACEBOOK MAĞAZAMIZ İÇİN TIKLAYINIZ : DUBAİ CEP

İNSTAGRAM MAĞAZAMIZ İÇİN TIKLAYINIZ : DUBAİ CEP

YOUTUBE MAĞAZAMIZ İÇİN TIKLAYINIZ : DUBAİ CEP

SAHİBİNDEN.COM MAĞAZAMIZ İÇİN TIKLAYINIZ : DUBAİ CEP

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır